Team

Sales

berry.jpg

Berry van den IJssel

Commercieel Directeur
berry@vandenijssel.com

medewerker-15.jpg

Jeroen de Vlieger

Operationeel Manager
jeroen@vandenijssel.com

rene-klein.jpg

Rene Wigboldus

Account Manager
rene@vandenijssel.com

ruben-klein.jpg

Ruben Borst

Account Manager
ruben@vandenijssel.com

profielfotos-6-van-7-.jpg

Frank Stokman

Account Manager
frank@vandenijssel.com

Binnendienst

medewerker-2.jpg

Joyce Briene

Receptioniste
joyce@vandenijssel.com

marian.jpg

Marian van den IJssel

Algemeen Directeur
marian@vandenijssel.com

schermafdruk-2016-10-10-13.11.48.png

Niels Beeres

Hoofd Binnendienst
niels@vandenijssel.com

wesley.jpg

Wesley Goes

Medewerker Verkoop Binnendienst
wesley@vandenijssel.com

sluis-goed.jpg

Martijn Sluis

Medewerker Verkoop Binnendienst
martijn@vandenijssel.com

spruit.jpg

Martijn Spruit

Medewerker Verkoop Binnendienst
mspruit@vandenijssel.com

nick.jpg

Nick Koppers

Medewerker Verkoop Binnendienst
nick@vandenijssel.com

vd-ijssel-1-van-5-.jpg

Demi Snel

Office Manager
demi@vandenijssel.com

max-wijnen.jpg

Max Wijnen

Medewerker Verkoop Binnendienst
max@vandenijssel.com

vd-ijssel-1-van-4-.jpg

Pauline Hoogendoorn

Medewerker Verkoop Showroom
pauline@vandenijssel.com

Productie

wim.jpg

Wim Langerak

Medewerker Magazijn
magazijn@vandenijssel.com

levi.jpg

Levi van Delft

Productiemedewerker Borduren
borduren@vandenijssel.com

maarten.jpg

Maarten Wiegeraad

Productiemedewerker Borduren
borduren@vandenijssel.com

kevin-klein.jpg

Kevin Sprenkels

Logistiek Manager
kevin@vandenijssel.com

profielfotos-7-van-7-.jpg

Lindsey Patist

Assistent Logistiek Manager
magazijn@vandenijssel.com

vd-ijssel-4-van-5-.jpg

Nicky Besamusca

Productiemedewerker Bedrukken
magazijn@vandenijssel.com

Max

Max Meijer

Productiemedewerker Bedrukken
magazijn@vandenijssel.com

vd-ijssel-3-van-4-.jpg

Mike Oskam

Productiemedewerker Logistiek
magazijn@vandenijssel.com

nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en we houden u enkele keren per jaar op de hoogte van nieuws over bedrijfskleding, normeringen en Van den IJssel.

Privacy statement | Ontwerp, tekst en realisatie door Sjonic.