Team

 

Sales

berry.jpg

Berry van den IJssel

Commercieel Directeur
berry@vandenijssel.com

medewerker-15.jpg

Jeroen de Vlieger

Operationeel Manager
jeroen@vandenijssel.com

rene-klein.jpg

Rene

Account Manager
rene@vandenijssel.com

ruben-klein.jpg

Ruben

Account Manager
ruben@vandenijssel.com

Binnendienst

medewerker-2.jpg

Joyce

Receptioniste
joyce@vandenijssel.com

marian.jpg

Marian van den IJssel

Algemeen Directeur
marian@vandenijssel.com

schermafdruk-2016-10-10-13.11.48.png

Niels

Hoofd Binnendienst
niels@vandenijssel.com

wesley.jpg

Wesley

Medewerker Verkoop Binnendienst
wesley@vandenijssel.com

sluis-goed.jpg

Martijn

Medewerker Verkoop Binnendienst
martijn@vandenijssel.com

nick.jpg

Nick

Medewerker Verkoop Binnendienst
nick@vandenijssel.com

vd-ijssel-1-van-5-.jpg

Demi

Office Manager
demi@vandenijssel.com

vd-ijssel-1-van-4-.jpg

Pauline

Medewerker Verkoop Showroom
pauline@vandenijssel.com

Productie

wim.jpg

Wim

Medewerker Magazijn
magazijn@vandenijssel.com

levi.jpg

Levi

Productiemedewerker Borduren
borduren@vandenijssel.com

maarten.jpg

Maarten

Productiemedewerker Borduren
borduren@vandenijssel.com

kevin-klein.jpg

Kevin

Logistiek Manager
kevin@vandenijssel.com

profielfotos-7-van-7-.jpg

Lindsey

Assistent Logistiek Manager
magazijn@vandenijssel.com

vd-ijssel-4-van-5-.jpg

Nicky

Productiemedewerker Bedrukken
magazijn@vandenijssel.com

vd-ijssel-3-van-4-.jpg

Mike

Productiemedewerker Logistiek
magazijn@vandenijssel.com

 

nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en we houden u enkele keren per jaar op de hoogte van nieuws over bedrijfskleding, normeringen en Van den IJssel.

Privacy statement | Ontwerp, tekst en realisatie door Sjonic.