Uw team

Directie

Berry_van_den_IJssel_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_bedrukken_directie

Berry van den IJssel

Algemeen Directeur
berry@vandenijssel.com

Jeroen_de_Vlieger_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_bedrukken_directie

Jeroen de Vlieger

Operationeel Directeur
jeroen@vandenijssel.com

Sales

Ruben_Borst_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_bedrukken_sales

Ruben Borst

Sales Manager
ruben@vandenijssel.com

Jeroen_Terlingen_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_bedrukken_buitendienst

Jeroen Terlingen

Account Manager
jterlingen@vandenijssel.com

Nick_Koppers_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_bedrukken_buitendienst

Nick Koppers

Account Manager
nick@vandenijssel.com

Denny_vanloen_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_bedrukken_buitendienst

Denny van Loen

Account Manager
denny@vandenijssel.com

Luna_Cano_Fernandez_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_marketing_sales

Luna Cano Fernández

Marketing & Sales Medewerker
luna@vandenijssel.com

Binnendienst

Wesley_Goes_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_hoofd_binnendienst

Wesley Goes

Hoofd Binnendienst
wesley@vandenijssel.com

Nils_van_Egmond_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_binnendienst

Nils van Egmond

Verkoop Binnendienst
nils@vandenijssel.com

David_Verweij_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

David Verweij

Verkoop Binnendienst
david@vandenijssel.com

Nicky_Besamusca_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_binnendienst

Nicky Besamusca

Verkoop Binnendienst
nicky@vandenijssel.com

Mike_Oskam_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_binnendienst

Mike Oskam

Verkoop Binnendienst
mike@vandenijssel.com

Fleur_van_den_IJssel_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_binnendienst

Fleur van den IJssel

Verkoop Binnendienst
fleur@vandenijssel.com

Marieke_de_Kovel_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_binnendienst

Marieke de Kovel

Verkoop Binnendienst
marieke@vandenijssel.com

Joyce_Briene_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_showroom

Joyce Briene

Verkoop Showroom
joyce@vandenijssel.com

Marco_Beekink_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_showroom

Marco Beekink

Verkoop Showroom
marco@vandenijssel.com

Anita_Reijersen_van_Buuren_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_showroom

Anita Reijersen van Buuren

Verkoop Showroom
anita@vandenijssel.com

Financiën en personeelszaken

Niels_Beeres_vandenijssel_bedrijfskleding_financieelmanager_ijssel

Niels Beeres

Financieel Manager
niels@vandenijssel.com

Demi_Snel_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_office_manager_hrm

Demi Snel

Office Manager
demi@vandenijssel.com

Productie

Martijn_Sluis_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_logistiek_borduren_bedrukken

Martijn Sluis

Logistiek Manager
martijn@vandenijssel.com

Rick_van_Beusekom_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

Rick van Beusekom

Productie Medewerker
rick@vandenijssel.com

Wim_Langerak_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

Wim Langerak

Productie Medewerker

Paulina_Okragly_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

Paulina Okragly

Productie Medewerker

Melloney_vander_Klij_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

Melloney van der Klij

Productie Medewerker

Rico_Thomas_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

Rico Thomas

Productie Medewerker

Yaniek_Bosschert_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

Yaniek Bosschert

Productie Medewerker

vdij-5025.jpg

Carla Laan

Productie Medewerker

Claudia_Vanbatenburg_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_productie

Claudia van Batenburg

Productie Medewerker

Borduurderij

Levi_van_Delft_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

Levi van Delft

Medewerker Borduren

Simona_Albu_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

Simona Albu

Medewerker Borduren

Remco_Matthesius_vandenijssel_bedrijfskleding_werkkleding_borduren_bedrukken

Remco Matthesius

Medewerker Borduren

-->
Privacy statement | Ontwerp, tekst en realisatie door Sjonic.